Poszukujemy do naszego oddziału technologicznego w Krakowie osobę na stanowisko Cyber Security Engineer Intern.

Pracujemy nad platformą Dodge OPTIFY – jest to platforma IIoT oparta na technologii chmurowej Microsoft Azure, która umożliwia zdalne monitorowanie ogólnego stanu zdrowia maszyn, co pozwala na proaktywne wykrywanie i diagnozowanie problemów z urządzeniami zanim będzie za późno.

Oferujemy:

Umowa zlecenia dla studentów

Stawka dopasowana indywidualnie do umiejętności Możliwość umowy o pracę wraz z ukończeniem studiów Elastyczne godziny pracy w nowoczesnym biurze na terenie biurowca Galileo w Krakowie, a także możliwość pracy zdalnej.

Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry planszowe, bilard, dart.

Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach.

Wymagania:

Testy penetracyjne: Wiedza i praktyczne doświadczenie w testach penetracyjnych aplikacji webowych, mobilnych (urządzenia IoT i Linux będą dodatkowym atutem).

Znajomość podatności: Dobra znajomość OWASP Top 10 Podatności i zasad bezpieczeństwa oraz dobrych praktyk.

Protokoły sieciowe: Solidna wiedza na temat protokołów sieciowych umożliwiająca właściwą analizę i badanie ruchu sieciowego, przechwytywanie HTTP i badanie błędnych konfiguracji bezpieczeństwa.

Umiejętności automatyzacji: Praktyczne doświadczenie z Pythonem, Bashem, PowerShell, Burp, ZAProxy CLI, GitHub Actions. Poziom języka angielskiego B2.

Komunikacja i praca zespołowa: Silna postawa komunikacyjna i umiejętność pracy zespołowej z możliwością samodzielnej pracy.

Orientacja na rozwiązania: Proaktywna postawa i nastawienie na rozwiązania.

Inicjatywa: Własna inicjatywa, zdolność do tworzenia innowacyjnych rozwiązań na podstawie luźno zdefiniowanego konceptu.

Wymagania względem doświadczenia:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, natomiast wstępna znajomość tematu jest konieczna. Pomożemy w pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu potrzebnych certyfikatów (CEH, CompTIA Sec+, AZ-900, SC-900, Burp Practitioner itp.) Udział w konkursach CTF lub udowodnione postępy w HTB, THM, Proven Grounds jest doceniane.

Studia na kierunku Cyber bezpieczeństwo/Informatyka/Informatyka-Robotyka/Informatyka Stosowana/Telekomunikacja lub entuzjaści z innych dziedzin.

Może być drugi, trzeci rok studiów – zależy nam przede wszystkim na wiedzy i zaangażowaniu.

Jak wygląda praca w praktyce?

Utrzymywanie i dostosowanie narzędzi CI/CD SAST i DAST (głównie działania GitHub z Zaproxy, CodeQL).

Przeprowadzanie regularnych wewnętrznych testów penetracyjnych aplikacji webowych, mobilnych i urządzeń IoT (wbudowane Linux) w celu identyfikacji luk w zabezpieczeniach.

Opracowywanie i wdrażanie skryptów automatyzujących przy użyciu Python, Bash, PowerShell i GitHub Actions.

Współpraca z członkami zespołu i samodzielna praca nad rozwiązywaniem problemów związanych z bezpieczeństwem.

CV proszę wysyłać na maila – office@rbcpolska.pl

IT, nauka
Rodzaj oferty: Praca
Miejsce pracy: Kraków
Firma: RBC Bearings Polska Sp. z o.o.
Rekrutujący: https://www.rbcbearings.com/RBC-Polska-Sp-zoo
Kontakt: 725 527 080